1. Vzorky zdarma domů
  2. Vzorek zdarma: Purina

Vzorek produktů od značky Purina zdarma

Vzorek produktů od značky Purina zdarma

Ne vždy se vám líbí to samé jako vašemu okolí? Ne vždy pro vás věci fungují stejně jako pro vaše přátele a rodinu? Každý člověk je jiný, stejně jako jeho vkus a potřeby. Totéž platí o zvířatech, dokonce i o zvířatech stejného plemene, věku nebo velikosti. Nejen, že musíme rozlišovat péči, kterou jim dáváme, ale také jejich stravu.

Toho můžete dosáhnout tak, že si pro péči o jejich jídelníček vyberete konkrétní produkty Purina, které vašemu domácímu mazlíčkovi nejlépe vyhovují, a jakmile si je vyberete, zažádejte si na našich internetových stránkách o vzorky těchto produktů Purina zdarma. My, z portálů Vzorek Zdarma, vám, je pošleme domů, abyste je mohli dát svému mazlíčkovi otestovat. Poté se stačí podělit o svůj názor, a samozřejmě i názor vašeho mazlíčka, aby z této bezplatné nabídky mohlo mít užitek více lidí. Zní to dobře?

Jaké vzorky prestižních značek Purina%% můžete získat k vyzkoušení zdarma?

Co byste měli mít na paměti předtím, než začnete produkty značky Purina vašemu domácímu mazlíčkovi podávat?

Nikdo nezná vašeho mazlíčka lépe než vy, a proto by váš výběr značky, sortimentu a produktů měl záviset na jeho věku, velikosti a předcích. Purina je jednou z našich největších sázek na jistotu, a proto jsme se rozhodli dát vám k dispozici zdarma vzorky jejich produktů, kterými můžete letosv roce 2021 svého psa nebo kočku krmit.

Nejdůležitější při výběru vhodného krmiva je vědět, zda váš mazlíček netrpí na nějaké alergie. To však není vždy snadné odhalit, zejména proto, že některé alergie se mohou objevit až v průběhu času a některé ani nevykazují žádné výrazné příznaky.

Mezi alergické reakce někdy patří kožní problémy, jako je svědění a zarudnutí, lysiny na tlamě, nohou,v záhybech tlapek nebo v tříslech. Kromě toho se u psů a koček často vyskytují také nepříjemné gastrointestinální potíže nebo záněty uší. Jakmile budete všechny tyto reakce znát a vyřadíte produkty, které je mohou vyvolávat, můžete přejít k výběru těch správných produktů.

Purina vás snadno přesvědčí, abyste se pro jejich výrobky rozhodli, protože oni sami vědí, jaké jsou přednosti jejich značky a přesvědčí vás, abyste si o vzorky produktů jejich značky zdarma zažádali a které vám letos v roce 2021 mohou být doručené až k vám domů:

  • Značka má dlouholetou tradici během které prováděla výzkum a zkoušela ty nejlepší možné kombinace ingrediencí pro vaše mazlíčky, vždy v čele s vědou a s podporou veterinářů. Jejich prioritou je kvalita surovin a bezpečnost. Toho dosahují díky speciální technologii přípravy krmiva, díky které váš mazlíček dostává maximální nutriční přínos.


  • Určitě je třeba zmínit, že značka má svůj  multidisciplinární tým, ve kterém jsou kromě nutričních specialistů a veterinářů také hojně zastoupeni vědci a specialisté na chování zvířat. Role této poslední skupiny profesionálů klade důraz na přímý vztah mezi jídlem, které vaši mazlíčci jedí, a rozvojem jejich osobnosti.


  • Pokud jde o přísady, ze kterých své produkty připravuje,  značka zde nabízí velkou transparentnost. Všechny suroviny a přísady si můžete ověřit na jejich webových stránkách. Hlavní zastoupení zde však mají proteiny jako je kuřecí či hovězí maso, losos a sacharidy jako pšenice, rýže nebo celý ječmen.


Nyní budeme konkrétně hovořit o exkluzivní řadě značky Purina - o Purina Pro Plan pro kočky a psy. Pokud totiž všechny produkty od značky Purina, od kterých můžete získat vzorky zdarma a můžete si o ně zažádat na našich stránkách, zaručují přísun 100 % základních živin, které váš mazlíček potřebuje, tato řada, jak oni sami říkají, jde ještě dál.

Purina Pro Plan Purina přizpůsobuje specifické úrovně živin, které vaši mazlíčci potřebují v každém stádiu svého života, aby optimalizovali produkty, které vám nabízejí. Jedním z nejvýznamnějších účinků je prokázané zlepšení funkcí mozku u starších psů. Tato řada však nabízí mnohem více, než můžete tím, že si o vzorek zdarma zažádáte, zjistit.

Patříte k těm, kteří se o své jídlo dělí se svým mazlíčkem? Na to pozor. Měli byste vědět, že existují potraviny, které mu klidně dát můžete, například vařené kuře nebo mrkev. Zároveň ale existují takové potraviny, které jsou přísně zakázané. S Purina Pro Plan to však není žádný problém, protože nutriční příspěvek, který váš mazlíček v krmivu dostane, jej zanechá s nasyceným pocitem a nebude už více potravy vyžadovat.

Zde je také třeba zmínit, že energetický výdej je u některých plemen malých psů i přes jejich velikost veliký, tudíž někdy potřebují přijmout dokonce více kalorií než velcí psi. Proto by produkty, kterými je budete krmit a které vám zde v podobě vzorků zdarma nabízíme, měly být bohaté na kalorie a tuky.

A co vaše kočka? Pokud patříte k těm, kteří hledají produkty vyrobené výhradně pro ni, řada Purina One a Purina One Bifensis si vás získá. Je speciálně vytvořena tak, aby se při konzumaci uvolnily tepelně upravené bakterie a Omega 6 esenciální mastné kyseliny, které stimulují imunitní systém vaši kočky k tvorbě protilátek, které ji ochrání před útokem jakéhokoli vnějšího činitele.

Esenciální mastné kyseliny v tomto složení jsou také integrovány do buněk těla, včetně kožních buněk, aby udržely kůži i srst vaší kočky zdravou a pečovali o ni zvenčí i zevnitř.

Stručně řečeno, Purina myslela na každou jedinečnost vašeho psa nebo kočky a snaží se jim dopřát nejen zdravou a vyváženou stravu, ale také vytvořenou speciálně pro ně. Váš mazlíček tak může díky produktům od značky Purina získat to nejlepší. Proto vám i vašemu mazlíčkovi nabízíme možnost  je zdarma vyzkoušet.

Chcete zůstat informováni o dalších nabídkách nebo soutěžích?
NE NYNÍ
PŘIJMOUT
Konfigurace souborů cookieDruhNázevÚčelSpravovaný subjektExspiraceAkce
Chcete zůstat informováni o dalších nabídkách nebo soutěžích?
NE NYNÍ
PŘIJMOUT